Tinklai kirkšninių išvaržų rekonstrukcijai

Spausdinti -

Bard 3DMax tinklelis yra trijų dimensijų anatomiškai suformuotas implantas, naudojamas laparoskopiniam kirkšnies išvaržų gydymui. Bard 3DMax tinklelis yra sukurtas remiantis detaliais ir tiksliais kirkšnies anatominio kanalo tyrimais. Gautas rezultatas yra iš tiesų unikalus protezas laparoskopiniam išvaržų gydymui. Bard 3DMax tinklelis buvo sukurtas žymaus laparoskopinio chirurgo - gyd. Philippe Pajotin. Po daugelio metų transabdominalinių preperitoninių operacijų gydytojas Pajotin padarė išvadą, kad plokščias tinklelis nėra ideali konfigūracija laparoskopinėms procedūroms. Kaip ten bebūtų, bet kirkšnies anatomija nėra panaši į dviejų dimensijų vaizdą matomą monitoriuje. Po atidžių kadaverinių tyrimų ir formos paieškos, gyd. Pajotin sukūrė jo nuomone idealų protezą, anatomiškai suformuotą ir pritaikytą kirkšnies anatomijai.

Bard 3DMax tinklelis siūlo šiuos privalumus lyginant su kitomis laparoskopinių tinklelių alternatyvomis:

Anatomiškai suformuotas
Bard 3DMax tinklelis idealiai atitinka kirkšnies anatomiją. Jis yra trijų dimensijų anatomiškai suformuotas tinklelis skirtas naudojimui atliekant laparoskopines kirkšnies išvaržų operacijas.

Tiekiamas dviejų orientacijų: Dešininis ir kairinis
Dėl savo tikslios anotominės formos, Bard 3DMax tinklelis būna dešininis arba kairinis. Tai leidžia tiksliai pozicionuoti bet kokią kirkšnies išvaržą.

Sustiprinti krašteliai
Sustiprinti krašteliai padeda išsaugoti išlenktą, trijų matavimų Bard 3DMax tinklelio formą. Taip pat kraštelio pagalba lengviau pozicionuoti bei fiksuoti tinklelį.


Gamintojo puslapis (anglų kalba)

Lankstinukas (anglų kalba) 

 

Renalfarma info@renalfarma.lt